שאלות ותשובות

תוך כמה זמן מגיע המשלוח?

משלוח לנקודת איסוף – עד 5 ימי עסקים

משלוח עם שליח עד הבית – עד 4 ימי עסקים

ימי העסקים הינם: ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי. | שישי – שבת וערבי חג או חצאי ימים אינם ימי עסקים.

החברה לא תיהיה אחראית על עיכובים של חברות השילוח השונות . שימי לב שבתקופות סייל מבצעים ובחודש נובמבר יתכנו עיכובים במשלוחים.

 

כיצד מתבצע המשלוח עם שליח עד הבית?

בעת הזמנת החבילה ניתן לבחור באפשרות משלוח עם שליח עד הבית, בעלות 25 ₪, ההזמנה תגיע עד 4 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה, ביום הגעת ההזמנה תקבלי הודעת SMS המעדכנת את הגעת המשלוח והשליח ייצור איתך קשר באותו יום.

 

אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?

במידה ואינך בבית, ניתן לאשר לשליח את השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ואו אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

איך ניתן לעקוב אחר ההזמנה?

בסיום תהליך הקניה באתר נשלח אלייך מייל עם מספר הזמנה. לאחר סיום תהליך אריזת הפריטים, תקבלי מייל נוסף עם מס' מעקב אחר המשלוח. כאשר החבילה תצא לדרך, חברת השילוח תשלח אלייך הודעת SMS הכוללת אפשרות למעקב אחר ההזמנה.

איך מקבלים את החבילה בנקודת האיסוף?

בעת הזמנת החבילה ניתן לבחור את נקודת האיסוף הנוחה לך ביותר בסמוך לכתובת שהזנת בהזמנה. לאחר בחירת מיקום נקודת האיסוף, תקבלי הודעת SMS המודיעה מתי החבילה תגיע לנקודת האיסוף ומהן השעות בהן ניתן להגיע כדי לאסוף אותה. יש לאסוף את החבילה תוך שבוע מרגע קבלת ההודעה על הגעתה לנקודת האיסוף.

כיצד מתבצע איסוף עצמי של הזמנה?

מרגע קבלת האישור במייל כי ההזמנה מוכנה, תוכל/י לאסוף את ההזמנה מחנות הסטודיו: רח' צמח צדק 36, כפר חב"ד, ניתן להגיע לאסוף בתיאום מראש בטלפון/ווצאפ – 053-4247232. ההזמנה תישמר בחנות למשך שבוע ימים בלבד.

האם ניתן לשנות את שיטת המשלוח לאחר סיום ההזמנה?

במידה ואת רוצה לשנות את שיטת המשלוח, יש ליצור קשר בטלפון או בווצאפ 053-4247232 תוך שעה מרגע סיום ההזמנה ובשעות הפעילות: בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 22:00, ביום שישי בין השעות 9:00 עד 12:30.

האם אפשר לשנות את כתובת המשלוח לאחר סיום ההזמנה?

במידה ואתם רוצים לשנות את כתובת המשלוח, יש ליצור קשר בטלפון/בווצאפ 053-4247232 בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 22:00, ביום שישי בין השעות 9:00 עד  12:30 ובמוצ"ש בין השעות 21:00 עד 22:00.

האם ניתן להחזיר פריט לאחר שהגיע אליי?

אם התחרטת מכל סיבה שהיא, ניתן להחזיר אלינו את הפריט בדואר ישראל וללא תשלום עד 14 ימים מיום הגעתו אליכם. שימי לב שמשלוח באמצעות דואר ישראל אורך עד 14 ימי עסקים נוספים. ניתן לעקוב אחרי ההחזרה באמצעות מספר המעקב שמופיע על המדבקה באתר דואר ישראל. ברגע שהפריט יגיע אלינו ויעבור בקרה אנחנו נשלח מייל המעדכן על זיכוי אמצעי התשלום שלכם.

אפשרות החזרה נוספת – ניתן להחזיר את המוצר ישירות לחנות הסטודיו שלנו בכתובת- צמח צדק 36, כפר חב"ד, בתיאום מראש במספר 053-4247232

כיצד ניתן לבצע החזרה של פריט?

כל שעליך לעשות- לשלוח חזרה בדואר רשום (לנוחיותך: בחבילה שנשלחה אליך עם הפריט) 

לכתובת :
אירופה ישראל 
ת.ד 523 
רח' צמח צדק 36, כפר חבד
6084000 

ולציין את מס' ההזמנה שלך ושמך המלא.

או להביא ישירות לחנות הסטודיו שלנו בכפר חב"ד- צמח צדק 36 . ניתן להגיע להחזרות והחלפות בתיאום מראש בטלפון/ווצאפ 053-4247232

החזר כספי על החזרת פריט

ניתן לקבל החזר כספי מלא על פריט שיוחזר או יישלח אלינו עד 3 ימי עסקים בלבד מיום קבלת המוצר, שימי לב שמשנה רק תאריך השליחה, כך שאם שלחת תוך 3 ימים, גם אם המשלוח יגיע אלינו אחרי שבועיים – תזוכי להחזר כספי מלא.

בהחזרה מאוחרת יותר (עד חודש מיום קבלת הפריט) – יינתן זיכוי להחלפה.

*בהחזרת פריט שנכלל בהזמנה עם דמי משלוח – יוחזר החזר כספי מלא על הפריט, לא כולל דמי משלוח.